Cazin

Cazin: Dječak pao s traktorske prikolice, zadobio lakše ozljede

Published

on

U Domu zdravlja Cazin primljeno je maloljetno lice s povredama koje je zadobilo u nesreći prilikom pada s traktorske prikolice.

Incident se dogodio u naselju Huskići u Cazinu. Prema informacijama koje smo dobili, otac dječaka je upravljao traktorom na kojem je bila prikačena prikolica s drvima. Na toj prikolici se nalazio i nesretni dječak.

Izvještaji sugeriraju da je dječak pao s prikolice dok je traktor bio parkiran ispred njihove porodične kuće, što je rezultiralo njegovim povredama.

Nakon nesreće, dječak je prevezen u Dom zdravlja Cazin, gdje su mu medicinski timovi dijagnosticirali lakše tjelesne povrede. Nakon što mu je pružena odgovarajuća medicinska pomoć, otpušten je na kućno liječenje

Cazin

Grad Cazin tradicionalno organizuje Bajramski vatromet

Published

on

By

Grad Cazin tradicionalno organizuje Bajramski vatromet večeras, 9. april, s početkom od 21:30h.

Zabavljat ce vas Adnan Jakupović.

Kao i svake godine očekuje se veliki broj naših sugrađana.

Nastavi čitati

Cazin

Cazinska Bubamara ispunila očekivanja i plasirala se u finale doigravanja za Premijer ligu BiH

Published

on

By

Večeras su odigrane revanš utakmice polufinala doigravanja za plasman u futsal Premijer ligu BiH, a cazinska Bubamara ispunila je očekivanja te je i kao gost savladala Vitez rezultatom 8:4. U finale doigravanja je prošla sa ukupnih 19:8, nakon pobjede u prvoj utakmici od 11:4.

Emir lispahić je pogodio za vodstvo domaćih u petoj minuti, brzo potom je za 2:0 pogodio Elmin Zatagić, a na drugoj strani prvi gol za goste postiže Igor Osredkar. Nakon dva brza gola Erdina Ramića u osmoj i devetoj minuti bilo je već 4:1 za domaći tim, ali do kraja je igrala samo Bubamara.

Sejad Ibrišimović u 15. i Sabahudin Petak u 19. minuti pogađaju za 4:3 na poluvremenu, a onda Igor Osredkar u 21. minuti donosi poravnanje. Sejad Ibrišimović pogađa za 5:4 u 24. minuti, a u 28. minuti Petak postiže drugi gol za 6:4. Edvin Bosnić postiže dva gola u 35. i 37. minuti za konačnih 8:4.

Puno je neizvjesniji bio duel Tešnja i Čulinog Mlina, gdje su gosti branili 3:1 iz prve utakmice, protiv Tešnja koji je na domaćem parketu mnogo snažniji nego u gostima. Domaći su slavili sa 5:1 te su sa ukupnih 6:4 prošli dalje. Haris Halilović je u desetoj minuti pogodio za vodstvo domaćih, koji su na poluvremenu vodili sa 1:0. Armin Hafizović je povisio na 2:0 u 22. minuti, da bi Stjepan Krezo smanjio na 2:1 u 32. minuti.

Tada na scenu stupa Jasmin Ramić, koji golovima u 35. i dva puta u 37. minuti postavlja konačnih 5:1 i svom timu osigurava mjesto u finalu.

Bubamara je svakako favorit, ali jasno je da se Tešanj neće lako predati.

Cazin

Službeni agent: Adna Handanagić iz Cazina postala dio tima Fibula Travel BiH

Published

on

By

Adna Handanagić postala je službeni agent za Fibula Travel BiH.

Njeno impresivno iskustvo u turizmu i strast prema putovanjima čine je idealnim izborom za pružanje vrhunske usluge klijentima. Bez obzira planirate li avanturističko putovanje, odmor na egzotičnoj destinaciji ili romantični bijeg, Adna će biti tu da vam pruži personaliziranu podršku i savjete kako biste ostvarili nezaboravno iskustvo.

Adna Handanagić je poznata po svom posvećenom pristupu i sposobnosti da osmisli putovanja koja odgovaraju željama i potrebama svakog klijenta. Njena strast prema putovanjima nadahnjuje ljude da istraže nove destinacije i dožive nezaboravne avanture.

Sada imate priliku kontaktirati Adnu putem njenog e-maila adnahandanagic@yahoo.com i započeti planiranje svoje sljedeće avanture. Bez obzira na to kakvo putovanje sanjate, Adna će biti tu da vam pomogne ostvariti vaše snove o putovanju i stvoriti nezaboravne uspomene.